Aktuality

CPPPaP v Čadci je od 8.2.2021 znovu otvorené pre OSOBNÚ individuálnu formu prácu s klientom, objednať sa môžete na uvedených kontaktoch, prípadne nám napíšte správu cez formulár a my sa Vám ozveme.
 
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Telefón: 0904 744 717
Online formulár: https://www.camip.sk/kontakt 

 

Tešíme sa na Vás, spolu to zvládneme.

Pomaly sa blíži deň, kedy sa budeš musieť rozhodnúť, kam na strednú školu. Nie je to ľahké rozhodnutie a závisí od neho časť tvojej budúcnosti, ľudia, s ktorými sa budeš stretávať, ale aj životný štýl, ktorým budeš žiť.

Dni voľby povolania ( DVP) organizuje Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Čadci už pätnásty rok priamo na Tvojej škole. Nemusíš chodiť do poradne, psychologičky nášho CPPPaP prídu priamo do Tvojej školy a pomôžu Ti zorientovať sa podľa Tvojich schopností v rozhodovaní, avšak samotné rozhodnutie je na Tebe. Na Dňoch voľby povolania sa na základe testov dozvieš, aký si typ osobnosti, aké máš predpoklady, v akom pásme je Tvoje IQ, kde môžeš študovať, aká je potreba trhu práce, aké sú Tvoje možnosti štúdia, možnosti pomoci internetu pri voľbe povolania.